Svatební místo

Statek Starý Týn

Počet lidí

100 i více

Hostina

100 i více

Pejsek

ANO

Ubytování v místě

ANO

Kapacita ubytování

60 i více

Obřad i hostina

Obřad i hostina

Statek Starý Týn

Statek zasazený pod sopečnými kopci v malebné vesnické památkové rezervaci Starý Týn vám poskytne perfektní zázemí pro uskutečnění rustikální svatby, boho svatby i mnoha dalších stylů. Je jenom na vás, jak svůj důležitý den pojmete. My vám pronajmeme hezké místo a vy si svatbu vyladíte k obrazu svému.

Vlastní jídlo a pití?

Jídlo – Mají restauraci, takže jídlo pouze od nich.

Sladký bar– můžete si udělat samy.

Pití – Mají restauraci a bar, takže alko i nealko od nich

Můžeme Vám zařídit / Co si můžete zařídit sami

•  Můžeme Vám zařídit

Catering, Bar, Grilování, Obsluha, Ubytování, Dětský koutek, Svatební koordinace, Svatební dekorace, Květinové dekorace, Dort&Sweet bar, Zajištění Hudby/DJ, Zajištění Fotografa, Zajištění Videa, Dekorace Obřadu, Půjčení nádobí.

•  Co si můžete zařídit sami –

dort, sweet bar, dekorace, svatební koordinátor
 
Cena pronájmu. U nás počítáme 15% z útraty občerstvení a nápojů. Zahrnuje přípravu a ozvučení samotného obřadu, pronájem sálu nebo vinárny, přípravu svatební tabule. Máme vyzkoušeno, že toto je ideální varianta pro budoucí novomanželé. Slovo na závěr. Zakládáme si na tom, že u nás je vždy vše předem transparentní. Žádné překvapení při placení se u nás nekoná. Náš tým je tu připraven pro vás. Pokud se vám naše nabídka líbí, neváhejte se na nás obrátit, sjednat si schůzku a naše námluvy mohou začít.
 
 
Ubytování

Resort Dymník disponuje 5 pokoji penzionového typu, z toho 4 jsou dvoulůžkové, 1 je čtyřlůžkový, při obsazení všech pokojů na dvě noci vám nabídneme zvýhodněnou cenu. Nově máme v nabídce také 10 pokojů hotelového typu. Můžete využít i náš Wellness hotel Lužan, kde nabízíme 30 dvoulůžkových pokojů, kdy při obsazení minimálně 10 pokojů na dvě noci získáte také výhodnější cenu.

Obřad ( místo, varianty, svatební brána..)
  • S obřadem není žádný problém (volná ruka) takže doporučuji buď v lese a nebo mezi kameny v zemi.
  • Mají k zapůjčení svatební bránu
  • Jsou připraveni na suchou i mokrou variantu.
Wellness
  • Můžete využít i náš Wellness hotel Lužan, kde nabízíme 30 dvoulůžkových pokojů, kdy při obsazení minimálně 10 pokojů na dvě noci získáte také výhodnější cenu.
Wifi

WiFi máme pokrytý, celý areál, jak ve vnitřních prostorech tak i ve venkovních.

Doprava + odvoz hostů
  • V resortu je veliké parkoviště.
  • Do resortu Dymník se dá dopravit – Autem, autobusem, vlakem, či taxíkem.
  • Pomohou Vám i s dopravou: ANO
  • Odvoz zajistí: Taxík
  • Mají vlastní odvoz v okolí?: NE

Doporučíme ke svozu svatebních hostů nejlepší taxi ve výběžku.

Výzdoba
Slevy
  • Resort Dymník poskytuje slevu mimo svatební sezónu.

Ochotný tým, který Vám pomůže mít svatbu venku, v lese, a nebo kdekoliv, kde si usmyslíte a věřte, tohle opravdu oceníte, protože na hodně místech s tím mají problém.

O okolí ani nemluvím, viděl jsem zde ty nejkrásnější západy slunce v životě (je to hnedka vedle resortu bez přejíždění)

1, TIP Český stonehenge (hnedka vedle resortu)

2,TIP Strom života (hnedka vedle resortu)

Ondřej Šafránek

Měli jsme to štěstí a vybrali si areál Dymník jako místo pro celý svatební den, a to včetně obřadu. Perfektní přístup provozních, raut, který sklidil zasloužené pochvaly, krásné prostředí jako z reklamy na severní Čechy, a tak by se dalo pokračovat ještě dlouho. 🙂 Ještě jednou děkujeme! 

Kateřina Szokolová

Svatba/Wedding/Hochzeit – Skvělá organizace celé svatební hostiny a večírku, výborné jídlo / Great organisation of wedding reception and evening party, great food / Ausgezeichnet Organisation von Hochzeitsfeiern und Partys, leckeres Essen

Vendy Wilkinson

Svatba 11.cervna 2016 – Skvele jidlo a super obsluha. Nase svatba byla uzasna a vsem se na Dymniku moc a moc libilo. Moc dekujeme vsemu personalu za skvely den, moc dobre jste se o nas starali ostatne jako vzdy. 🙂
 
Pavel Píssek
Chteli bychom touto cestou podekovat Lucii Adamkove,Romanu Fiserovi a celemu kolektivu na Dymniku za organizaci a uskutecneni tak skvele svatby,ktera dopadla nad nase ocekavani.Ze svych nejlepsich zkusenosti navrhli program,obcerstveni,zabavu,…,avsak finalni slovo bylo na nas.Predsvatebni pripravy a vyzdobu jsme si resili flexibilne a dle naseho prani.Obrad i hostina byly pripraveny na jednicku a na cas.Prostredi stromu zivota a nasledna vyzdoba nezapomenutelne.Prazdne talire mluvily za vse.Ubytovani bez problemu.A navic cely sal byl dokonale vyklizen jiz v pozdnich rannich hodinach a vse,co bylo nase,bylo pekne pripraveno na odvoz. :—)
Pokud by nekdo uvazoval nad svatbou v okoli Rbk,jednoznacne bychom doporucili.Krasne prostredi,vyborna obsluha,obcerstveni a spokojeni svatebcane…to proste chcete :—)
Jeste jednou diky…rekl bych:Urcite priste znova tady,ale to snad ne :—D. Ale na to vyroci s tim pocitame. ;—)
 

Kontakt

Facebook

Instagram

(+420) 607 090 307

Telefon

info@dymnik.cz

E-mail

www.dymnik.cz

Webovky

Svatební fotograf / Kameraman

Hledám svatebního Dj

Hledám svatební koordinátorku

Hledám svatební salón