Jste na svatbu dobře připraveni? Věci, na které lidé často zapomínají

by admin
0 comment

Svatební den je dnem oslavy vaší lásky, ovšem je to také den plný stresu a psychického vypětí. Přejete si, aby váš den byl dokonalý a jste si jisti, že máte vše do puntíku připravené. Navzdory existují maličkosti, které váš den mohou značně znepříjemnit.

​Mějte nabitý telefon

Připravte si nabíječku na místo, kde budete mít telefon na očích. Neříkáme, že máte být celou dobu na telefonu, ale bude spousta příležitostí pro selfie nebo budete chtít zavolat kamarádce, která se nemohla na svatbu dostavit.

​Jezte a dostatečně pijte

Svatební den je hektický a není nic neobvyklého, že snoubenci zapomínají jíst a pít.

Než vše vypukne, dejte si vydatnou snídani a mějte vždy u sebe lahev s vodou a po ruce po celý den občerstvení.

​Zásnubní prsten

Plánujete sundat zásnubní prsten na svatební obřad? Nemusíte. Pokud ho však sundáte, ujistěte se, že je na velmi bezpečném místě. Nechte to v bezpečí u důvěryhodného člena svatební oslavy nebo rodiče.

​Kapesníky

Pokud nemáte kapsy, schovejte kapesníky do dekoltu nebo kytice. Kapesníčky při obřadu vám mohou také podržet svědci nebo družička. Nikdy nevíte, kdy na vás emoce z celého dne dolehnou.

​Druhý outfit

Připravte si druhý outfit na převlečení. Nezapomeňte na spodní prádlo a především pohodlné boty, ve kterých se stanete středem pozornosti na tanečním parketu.

​Hotovost

Někteří dodavatelé budou dělat ve svatební den konečné vyúčtování. Mějte připravenou hotovost pro případ, že bude chtít být dodavatel okamžitě vyplacený. Pověřte úkolem spolehlivého člena svatby nebo někoho z rodiny.

​Procvičte si svatební slib

Přečtěte si své sliby vícekrát než jednou po jejich dokončení. Svatební slib musí být správně načasován, vycentrujte se a vyhlaďte případné nedokonalosti. Váš slib nemusí být dokonalý (nikdo vás nebude známkovat), ale zjevně budete chtít, aby slova zněla dobře pro vašeho partnera (a to svatební video, které budete mít po mnoho let).

You may also like

Leave a Comment