Tipy, jak vybrat ty pravé svatební šaty

by admin
0 comment

Vybrat perfektní svatební šaty je pro nevěstu jedním z nejdůležitějších úkolů. Existuje tolik možností a času je tak málo. Nezapomeňte, že v sázce je také významná investice. Jak přesně si tedy vybrat ty nejlepší svatební šaty?

​Tvar postavy

Možná vás uchvátily šaty, které byly na Pinterestu, ale máte už ve svém šatníku něco v tomto stylu nebo tvaru? Využití stávajících outfitů jako výchozího bodu vám pomůže definovat, jaké tvary na vás již vypadají dobře, budete se cítit pohodlně a lichotí vaší postavě.

​Poznejte svůj styl

Pokud jste srdcem boho dívka, pak by vaše svatba nemusela být tím nejlepším okamžikem, kdy si můžete  obléknout princeznovské šaty.

Nejde jen o váš vlastní osobní styl. Platí to i pro styl vašeho místa konání a obřadu. Církevní obřady často vyžadují trochu přísnější pravidla, například dlouhé rukávy. Nevěsty, které hledají sexy, méně tradiční vzhled, se hodí spíše na pláž nebo radnici.

Pokud si nejste jisté, jaký styl by mohl fungovat nejlépe, podívejte se krajkové svatební šaty. Existuje důvod, proč je tolik nevěst miluje!

​Jaké máte možnosti?

Stejně jako existuje celá řada různých stylů svatebních šatů, je zde také spousta míst, odkud je můžete zakoupit.

Návštěva svatebních butiků je nutností. Užijete si dokonalý dívčí zážitek se šampaňským, který si užijete s maminkou a nejlepšími kamarádkami. Navíc odborníci v butiku budou okamžitě vědět, jaké svatební šaty jsou pro vás nejlepší.

Pokud si ještě nejste jisti, které butiky vyzkoušet, pomůže vám svatební veletrh. Vystavuje zde mnoho butiků a návrhářů a často máte šanci vidět šaty po molu. Přemýšlejte o tom jako o místě, kde můžete provést svůj průzkum, abyste se mohli věnovat svému vlastnímu stylu svatebních šatů. 

Při výběru vždy mějte na paměti rozpočet, který máte na svatební šaty vyhrazený a vždy věřte svému úsudku.

You may also like

Leave a Comment