Tipy, jak být přirození na svatebních fotografiích

by admin
0 comment

Pokud se vám zdá být nápad pořídit tisíce fotografií ve svatební den skličující, nejste sami. Koneckonců, pokud nejste profesionální model, pravděpodobně nejste zvyklí na to, že budete pózovat před objektivem celé hodiny. Jak pózovat svatebnímu fotografovi, abyste pořídil záběry, které skutečně chcete zarámovat nebo vložit do svého svatebního alba?

​Zjistěte, která strana obličeje je hezčí 

Tvář nikoho není dokonale symetrická, a přestože obě vaše tváře jsou nádherné, pravděpodobně máte tu, která se vám líbí o něco více. Udělejte si pár selfie a procvičujte si pózování s nakloněnou tváří v každém směru. Jakmile znáte svoji „nejlepší stranu“, vždy pózujte s tou lepší tváří dopředu.

​Výraz v obličeji

Skvělý snímek je o úhlech – a snímek, který pořídíte, když se díváte přímo do kamery, vyzdvihne vaši přirozenost tím, že odstraní stíny, které vám mohou „změnit“ obličej. I když to neznamená, že nemůžete vypadat úchvatně při nečekané momentce. Pokud nemáte výjimečně výraznou kostní strukturu, neuděláte mírný sklon brady (nahoru nebo dolů) a otočení tváře, přímý pohled do objektivu udělá váš obličej hladkým.

​Pozor na bradu

Chcete-li, aby kulatý nebo oválný obličej vypadal štíhlejší, bradu mírně skloňte dolů (pozor, abyste při tom nevytvořili dvojitou bradu). Pokud máte výrazné čelo, zvedněte bradu jen trochu, abyste dosáhli větší rovnováhy. Bez ohledu na tvar obličeje a úhel brady trochu posuňte celou tvář dopředu. To, co je nejblíže fotoaparátu, bude vypadat největší, takže trochu posunutím tváře dopředu bude vaše tělo vypadat štíhlejší.

​Přirozeně se usmívejte

Klíčem je úsměv jako v reálném životě. Když se nepřirozeně hodně usmíváte, vaše tváře se svraští a oči zamžourají, což není ta nejlichotivější póza. Místo toho si trénujte uvolnění obličeje, tak mírně otevírejte ústa a přemýšlejte o něčem, co vás dělá šťastným – jako strávení zbytku života se svou polovičkou.

​Používejte jazyk

Zkuste si přitlačit jazyk na patro úst. Tato poněkud nepříjemná póza vám pomůže prodloužit krk a snížit vzhled jakékoli dvojité brady. Předem si to nacvičte, aby vám to nebylo nepříjemné.

You may also like

Leave a Comment